2011_12
University
Rovira y Virgili
Educational guide 
School of Chemical Engineering
A A 
english 

Estudis

COORDINADORS DE CURS

GRAU EN ENGINYERIA QUÍMICA

1er curs.- Jordi Grifoll Tf 977559639 jordi.grifoll@urv.cat despatx 311 / Jaume Giralt Tf 977559650 jaume.giralt@urv.cat despatx 309

2on curs.- Josep Font Capafons Tf 977559646 jose.font@urv.cat despatx 305

3er curs.- Joan Herrero Tf 977559649 joan.herrero@urv.cat despatx 307

ENGINYERIA QUÍMICA

3er curs.- Frank Erich Stüber Tf 977559671 frankerich.stuber@urv.cat despatx 310

4rt curs.- Joan Ramon Alabart Tf 977559658 joanramon.alabart@urv.cat despatx 319

ENGINYERIA TÈCNICA INDUSTRIAL, ESP QUÍMICA INDUSTRIAL

3er curs.- Joan Manel Vallés Rasquera Tf 977559635 manel.valles@urv.cat despatx 111

GRAU EN ENGINYERIA MECÀNICA

1er curs.- Cristina Urbina Tf 977558840 cristinavictoria.urbina@urv.cat despatx 113

ENGINYERIA TÈCNICA INDUSTRIAL ESPECIALITAT MECÀNICA

3er curs.- Francesc Ferrando Tf 977559656 francesc.ferrando@urv.cat despatx 205

GRAU EN ENGINYERIA AGROALIMENTÀRIA

2on curs.- Montse Ferrando Cogollos Tf 977558505 montse.ferrando@urv.cat