2010_11
Universitat
Rovira i Virgili
Guia docent 
Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Química
A A 
català 

Coordinadors de curs

COORDINADORS DE CURS

GRAU EN ENGINYERIA QUÍMICA

1er curs.- Anton Vernet Peña Tf 977559685 anton.vernet@urv.cat despatx 122 / Marta Giamberini Tf 977558174 marta.giamberini@urv.cat despatx 212

2on curs.- Josep Font Capafons Tf 977559646 jose.font@urv.cat despatx 305

ENGINYERIA QUÍMICA

2on curs.- Josep Font Capafons Tf 977559646 jose.font@urv.cat despatx 305

3er curs.- Frank Erich Stüber Tf 977559671 frankerich.stuber@urv.cat despatx 311

4rt curs.- Tània Gumí Caballero Tf 977559617 tania.gumi@urv.cat despatx 218

ENGINYERIA TÈCNICA INDUSTRIAL, ESP QUÍMICA INDUSTRIAL

2on curs.- Robert Gilabert Tf 977559627 robertmanuel.gilabert@urv.cat despatx 123  Dieter Boer Tf 977559631 dieter.boer@urv.cat

3er curs.- Joan Manel Vallés Rasquera Tf 977559635 manel.valles@urv.cat

GRAU EN ENGINYERIA MECÀNICA

1er curs.- Cristina Urbina Tf 977558840 cristinavictoria.urbina@urv.cat despatx 113

ENGINYERIA TÈCNICA INDUSTRIAL ESPECIALITAT MECÀNICA

2on curs.- Silvia de la Flor Tf 977558839 silvia.delaflor@urv.cat despatx 114

3er curs.- Francesc Ferrando Tf 977559656 francesc.ferrando@urv.cat despatx 205

GRAU EN ENGINYERIA AGROALIMENTÀRIA

1er curs.- Montse Ferrando Cogollos Tf 977558505 montse.ferrando@urv.cat