2017_18
Universitat
Rovira i Virgili
Guia docent 
Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Química
A A 
català 

Coordinadors de curs

GRAU EN ENGINYERIA QUÍMICA

Responsable ensenyament:

Francesc Medina Tf 977559787 francesc.medina@urv.cat despatx 314

Coordinadors de curs:

1er curs.- Ricard Garcia Valls Tf 977559611 ricard.garcia@urv.cat despatx 310 /

                Tània Gumí Tf 977559617 tania.gumi@urv.cat despatx 218

2on curs.- Ioannis Katakis Tf 977559655  ioanis.katakis@urv.cat despatx 305

3er curs.- Joan Herrero Tf 977559649 joan.herrero@urv.cat despatx 307

4rt curs. - Jordi Gavaldà Tf  977559647 jordi.gavalda@urv.cat despatx 217


GRAU EN ENGINYERIA MECÀNICA

Responsable ensenyament:

Francesc Ferrando Tf 977559656 francesc.ferrando@urv.cat despatx 205

Coordinadors de curs:

1er curs.- Cristina Urbina Tf 977558840 cristinavictoria.urbina@urv.cat despatx 113

2on curs.- Silvia de la Flor Tf 977558839 silvia.delaflor@urv.cat despatx 114

3er curs.- Albert Fabregat Tf 977558452 albert.fabregat@urv.cat despatx 205 

4rt curs.- Diego Ramos Romero Tf 977558698 diego.ramos@urv.cat despatx 207


GRAU D'ENGINYERIA DE BIOPROCESSOS I ALIMENTS

Responsable ensenyament:

Montse Ferrando Tf 977558505 montse.ferrando@urv.cat despatx 317

Coordinadora de curs:

1er curs.- Tània Gumí Tf 559617 tania.gumi@urv.cat despatx 218


GRAU EN ENGINYERIA AGROALIMENTÀRIA

Responsable ensenyament:

Montse Ferrando Tf 977558505 montse.ferrando@urv.cat despatx 317

Coordinadores de curs:

2on curs.- Sílvia de Lamo Tf 977559673 silvia.delamo@urv.cat desp 318

3er curs.- Laura Aceña Tf 977558496 laura.acena@urv.cat despatx 311 (Fac. Enologia)/

               Olga Busto (QAQO) Tf 977558493 olga.busto@urv.cat despatx 310 (F. Enologia)

4rt. Curs.- Carme Güell Tf 977558504 carme.guell@urv.cat despatx 317