2012_13
University
Rovira y Virgili
Educational guide 
School of Chemical Engineering
A A 
english 

Estudis

COORDINADORS DE CURS

GRAU EN ENGINYERIA QUÍMICA

1er curs.- Jordi Grifoll Tf 977559639 jordi.grifoll@urv.cat despatx 311 / Jaume Giralt Tf 977559650 jaume.giralt@urv.cat despatx 309

2on curs.- Josep Font Capafons Tf 977559646 jose.font@urv.cat despatx 305 / Ioannis Katakis Tf 977559655  ioanis.katakis@urv.cat

3er curs.- Joan Herrero Tf 977559649 joan.herrero@urv.cat despatx 307

GRAU EN ENGINYERIA MECÀNICA

1er curs.- Cristina Urbina Tf 977558840 cristinavictoria.urbina@urv.cat despatx 113

2on curs.- Silvia de la Flor Tf 977558839 silvia.delaflor@urv.cat despatx 114

3er curs,- Francesc Ferrando Tf 977559656 francesc.ferrando@urv.cat

GRAU EN ENGINYERIA AGROALIMENTÀRIA

1er curs.- Jordi Grifoll Tf 977559639 jordi.grifoll@urv.cat despatx 311 / Jaume Giralt Tf 977559650 jaume.giralt@urv.cat despatx 309

2on curs.- Montse Ferrando Cogollos Tf 977558505 montse.ferrando@urv.cat

3er curs,- Olga Busto  (Dept. de Química Analítica i Química Orgànica) olga.busto@urv.cat